Scrub Zahăr cu Efect de Încălzire

ITEM:
65094
Rating:
100 % of 100
În stoc
59,90 RON

300 g

98% ingrediente naturale. 
Nu conține parabeni.

Ingrediente cheie: sare – zahăr – ulei nuci macadamia – ulei grapefruit – extract ardei iute roșu Cayenne

Exfoliantul de corp cu efect de încălzire NALA exfoliază celulele moarte lasă pielea catifelată și strălucitoare. 

Particulele de sare și zahăr îndepărtează eficient celulele moarte și lasă pielea curată. Uleiul de nuci de macadamia și uleiul de grapefruit hidratează și calmează pielea. Extractul de ardei iute roșu Cayenne conferă o senzație de încălzire a pielii. 

De două ori pe săptămână, pune o cantitate mică de exfoliant în mână și masează cu mișcări circulare pe tot corpul, apoi clătește. 

!! În funcție de cât de puternic vrei să fie efectul de încălzire, dozează cantitatea de produs aplicată. Evită contactul cu zona ochilor și cea intimă. !!

Clătește cu o cantitate mare de apă. După baie este recomandat să îți hidratezi pielea cu loțiunea ta preferată Nala. 
Lasă-ți pielea să respire!

Sodium Chloride (Salt), Surcose (Sugar), Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Citrus Paradisi Peel (Grapefruit) Oil, Capsicum Frutescens(Cayenne Red Chilli Pepper) Extract, Linalool
Recenzii
Scrie propriul review
Scrie un review despre:Scrub Zahăr cu Efect de Încălzire
Rating-ul dumneavoastra: